U Narodnoj knjižnici - Drniš održana dvodnevna radionica izrade Božićnih ukrasa

Proteklog je tjedna u organizaciji Udruge žena sv. Roko, Lige protiv raka Grada Drniša i Narodne knjižnice-Drniš održana dvodnevna radionica izrade Božićnih ukrasa.

Rezultati radionice – kuglice, zvončići, anđeli i drugi ukrasni predmeti – donirani su Franjevačkom svjetovnom redu župe Gospe od Ružarija Drniš i Franjevačkoj mladeži drniške župe.

Ukrasi će se moći kupiti sljedeće nedjelje prilikom izlaska sa svetih misa. Prihod od prodanih ukrasa biti će uručen za potrebe liječenja osobe koja želi ostati anonimna.

Pozivamo sve koji mogu da se odazovu i kupnjom Božićnog ukrasa ili ukrasnog predmeta pomognu u prikupljanju potrebnih sredstava za troškove operacije i liječenja.

Ujedno, hvala svima koji su sudjelovali na ovoj radionici i tako pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Atmosferu i radove s radionice pogledajte u galeriji fotografija.

Kralja Zvonimira 8
22320 Drniš